Hall of Fame – Pagina Campionilor

Campionatul National de tir cu arcul in sala  DEVA – Cadeti 2018

Anca Danilet – Compound Cadeti – Campioana Nationala

Ilinca Danilet – Compound Junioare 2 – Campioana Nationala

Campionatul National de tir cu arcul in sala  DEVA 2018

Codruta Angelescu – Compound Senioare – Campioana Nationala

Anca Danilet – Compound Junioare – Campioana Nationala

Horia Fenechiu – Compound Seniori – Campion National

Codruta Angelescu / Horia Fenechiu – Echipa Mixta Compound Seniori – Vice-Campioni Nationali

Luiza Popescu / Luca Anghelache – Echipa Mixta Recurve Juniori – Locul 3

Sorin Popescu / Luca Anghelache / Alexandru Scutaru – Echipa Recurve Seniori – Locul 3

Ilinca Danilet – Compound Junioare – Locul 4

 

Campionatul National de arc traditional BUCURESTI 2018 – Sala Polivalenta

Rusu Dan – Arc Traditional Replica Istorica Seniori – Vice-Campion National

Ghioca Cezar – Longbow Seniori – Locul 1

 

Campionatul European de tir cu arcul in sala EIAC 2018 – Budapesta

Draghici Stefan – Bowhunter Unlimited Juniori – Campion European

Vlad Voicu – Bowhunter Limited Seniori – Vice-Campion European

Codruta Angelescu – Freestyle Unlimited Senioare – Locul 3

Anca Danilet – Freestyle Unlimited Junioare – Locul 3

Luca Anghelache – Freestyle Recurve Juniori – Locul 4

Scutaru Alexandru – Freestyle Recurve Seniori – Locul 6

Style Team Freestyle Recurve (Scutaru / Relea / Kacso) – Locul Vice-Campioni Europeni

 

Concursul National Trofeul Carpatilor – Zarnesti, FINALA 2018 

Locul 1 – Adult (19-54/99) F Bowhunter Recurve (BHR) – Anca Serbanescu

Locul 1 – Junior (13-16) M Freestyle Recurve (FSR) – Luca Anghelache

Locul 1 – Junior (13-16) F Freestyle Unlimited (FU) – Anca Danilet

Locul 2 – Junior (13-16) F Freestyle Unlimited (FU) – Ilinca Angelescu Danilet

Locul 1 – Adult (19-54/99) F Freestyle Unlimited (FU) – Codruta Angelescu

Locul 2 – Adult (19-54/99) M Longbow (LB) – Iulian Stoica

Locul 3 – Adult (19-54/99) M Freestyle Unlimited (FU) – Doru Danilet