Hall of Fame – Pagina Campionilor

Campionatul National de tir cu arcul in sala Cadeti – Iasi 2019

Ilinca Danilet – Compound Cadeti – Vice-Campioana Nationala

Stefan Petculescu – Barebow Copii – 6 ani – Locul 1

Campionatul National de tir cu arcul in sala Deva 2019

Anca Danilet – Compound Juniori – Campioana Nationala

Codruta Angelescu – Compound Senioare – Vice-Campioana Nationala

Echipa Mixta Compound (Angelescu, Danilet) – Vice-Campioana Nationala

Echipa Mixta – Record National 153 puncte

Luca Anghelache – Recurve Juniori – Locul 4

Campionatul National de Arc Traditional Bucuresti 2019

Dan Rusu – Arc Replica Istorica – Campion National

Cezar Ghioca – Arc Replica Istorica – Locul 3

Iulian Stoica – Longbow – Locul 2

Danilet Doru – Bowhunter Unlimited – Locul 3

Trofeul Carpatilor Finala – Sebes 2019

Danilet Doru – Adult Male Freestyle Unlimited – Locul 2

Codruta Angelescu – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 1

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve – Locul 2

Anca Danilet – Young Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 1

IFAA Online 2019 – 191 participanti, 5 locatii

Danilet Doru – Adult Male Freestyle Unlimited – Locul 2

Dan Rusu – Adult Male Historical Bow – Locul 2

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve – Locul 2

Codruta Angelescu – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 2

Anca Danilet – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 3

Ilinca Danilet – Junior Female Freestyle Unlimited – Locul 3

Draghici Stefan-Octavian – Young Adult Male Bowhunter Unlimited – Locul 1

Trofeul Carpatilor – Etapa 2 – Sura Mica, Sibiu 2018

Alexandru Scutaru – Adult Male Freestyle Recurve – Locul 2

Danilet Doru – Adult Male Freestyle Unlimited – Locul 3

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve – Locul 2

Ana-Maria Garagaianu – Junior Female Freestyle Unlimited – Locul 1

Ana-Maria Cimpoieru – Junior Female Freestyle Unlimited – Locul 2

Anca Danilet – Young Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 1

Trofeul Carpatilor – Etapa 1 – Salina Praid 2018

Serbanescu Anca – Adult Female Bowhunter Recurve – Locul 1

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve – Locul 1

3D National Championship Sibiu 2018

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve -Locul 1

Iulian Stoica – Adult Male Longbow – Locul 3

Campionatul National de tir cu arcul ANINOASA – Seniori 2018

Anca Danilet – Compound Juniori – Campioana Nationala

Ilinca Danilet – Compound Juniori – Vice-Campioana Nationala

Codruta Angelescu – Compound Seniori – Vice-Campioana Nationala

Echipa Mixta Seniori (Angelescu, Fenechiu) – Campioana Nationala

Echipa Seniori Compound (Fenechiu, Priporeanu, Danilet) – Locul 3

Campionatul National de tir cu arcul in aer liber Radauti – Cadeti 2018

Ilinca Danilet – Compound Cadeti – Campioana Nationala

Anca Danilet – Compound Cadeti – Vice-Campioana Nationala

Anca Danilet – Record National 661 puncte

Campionatul National de Field TARGU MURES – 2018

Codruta Angelescu – Compound Senioare – Campioana Nationala

Anca Danilet (17 ani) – Compound Senioare – Vice-Campioana Nationala

Ilinca Danilet (14 ani) – Compound Senioare – Locul 3

Field National Championship Alba Iulia 2018

Dan Rusu – Adult Male Longbow – Locul 1

Codruta Angelescu – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 2

Campionatul National de Arc Traditional Bucuresti 2018

Dan Rusu – Traditional Modern – Campion National

Cezar Ghioca – Arc Instinctiv – Locul 2

Campionatul National de tir cu arcul in sala  DEVA – Cadeti 2018

Anca Danilet – Compound Cadeti – Campioana Nationala

Ilinca Danilet – Compound Junioare 2 – Campioana Nationala

Campionatul National de tir cu arcul in sala  DEVA 2018

Codruta Angelescu – Compound Senioare – Campioana Nationala

Anca Danilet – Compound Junioare – Campioana Nationala

Horia Fenechiu – Compound Seniori – Campion National

Codruta Angelescu / Horia Fenechiu – Echipa Mixta Compound Seniori – Vice-Campioni Nationali

Luiza Popescu / Luca Anghelache – Echipa Mixta Recurve Juniori – Locul 3

Sorin Popescu / Luca Anghelache / Alexandru Scutaru – Echipa Recurve Seniori – Locul 3

Ilinca Danilet – Compound Junioare – Locul 4

Campionatul National de arc traditional BUCURESTI 2018 – Sala Polivalenta

Rusu Dan – Arc Traditional Replica Istorica Seniori – Vice-Campion National

Ghioca Cezar – Longbow Seniori – Locul 1

Campionatul European de tir cu arcul in sala EIAC 2018 – Budapesta

Draghici Stefan – Bowhunter Unlimited Juniori – Campion European

Vlad Voicu – Bowhunter Limited Seniori – Vice-Campion European

Codruta Angelescu – Freestyle Unlimited Senioare – Locul 3

Anca Danilet – Freestyle Unlimited Junioare – Locul 3

Luca Anghelache – Freestyle Recurve Juniori – Locul 4

Scutaru Alexandru – Freestyle Recurve Seniori – Locul 6

Style Team Freestyle Recurve (Scutaru / Relea / Kacso) – Locul Vice-Campioni Europeni

Concursul National Trofeul Carpatilor – Zarnesti, FINALA 2018 

Locul 1 – Adult (19-54/99) F Bowhunter Recurve (BHR) – Anca Serbanescu

Locul 1 – Junior (13-16) M Freestyle Recurve (FSR) – Luca Anghelache

Locul 1 – Junior (13-16) F Freestyle Unlimited (FU) – Anca Danilet

Locul 2 – Junior (13-16) F Freestyle Unlimited (FU) – Ilinca Angelescu Danilet

Locul 1 – Adult (19-54/99) F Freestyle Unlimited (FU) – Codruta Angelescu

Locul 2 – Adult (19-54/99) M Longbow (LB) – Iulian Stoica

Locul 3 – Adult (19-54/99) M Freestyle Unlimited (FU) – Doru Danilet

Concurs National IFAA Online 2018 – 227 participanti (5 locatii)

Codruta Angelescu – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 1

Draghici Maria – Adult Female Freestyle Unlimited – Locul 3

Nicoleta Mazalu – Adult Female Freestyle Recurve – Locul 1

Nicolescu Iulia Stefania – Adult Female Longbow – Locul 2

Anca Danilet – Junior Female Freestyle Unlimited – Locul 1

Ilinca Danilet – Junior Female Freestyle Unlimited – Locul 3

Draghici Stefan-Octavian – Young Adult Male Bowhunter Unlimited – Locul 1

Doru Danilet – Adult Male Freestyle Unlimited – Locul 3